Трудни години за човечеството
- Проф.домняма наличност
- САБняма наличност
"Какво ще бъде бъдещето на човечеството - никой не знае, но ако то успее да се избави от финансовите олигарси и въведе закони за отговорността на политиците, сигурно ще има по-добро и спокойно бъдеще. При това положение ще има един свят без империи и диктатури, където отделният човек е най-важният. Ще се прилагат строги, задължителни световни закони за зачитане на личността и щастието на всеки човек, ограничаване на възможността за прекомерно забогатяване, търсене на отговорност от онези, които са избрани да управляват всичко това. Тогава светът ще бъде по-добър за живеене - и при всички положения по-спокоен. Благодаря на баща си Владимир Попов, че ми отвори очите за много неща и през тежките времена на диктатура на пролетариата не падна духом и вярваше в справедливостта по света. Светла му памет и мир на праха му!" Красимир Попов